
Smještaji uz obalu koje nudi Finger Lakes
Pronađite i rezervišite jedinstvene smještaje uz obalu na Airbnb-u
Finger Lakes – najbolje ocijenjeni smještaji uz obalu
Gosti se slažu: Ovi smještaji uz obalu imaju visoke ocjene u pogledu lokacije, čistoće i drugih kriterijuma.

Kuća na plaži Keuka - glampovanje u punom sjaju!
Moj smještaj se nalazi na samom jezeru i odličan je za ljetnje aktivnosti. Terasa visi iznad vode s pogledom na plažu i pristanište. Mogućnosti na otvorenom uključuju vašu sopstvenu planinarsku stazu na pet hektara zemljišta iza kuće, biciklizam, plivanje, vožnju kajakom i vožnju kanuom. To je odlično mjesto za parove, solo avanturiste i kućne ljubimce koji vole da plivaju. Trenutno država Njujork naplaćuje 8% poreza na promet, a okrug Jejts naplaćuje 4% boravišne takse, koja se dodaje iznosu koji plaćate prilikom rezervisanja smještaja. Žao nam je.

OGROMNA natkrivena veranda NA LAKE-KAKAKESU/biciklima/vazdušnom hokeju
NA PLAŽI nudi svu udobnost doma! Nema koraka do ulaska! Desno na vodi! Pristanište, dizalica za brodove, kajaci i bicikli! Sa 3 spavaće sobe i 2 kupatila, vešerom, potpuno opremljenom kuhinjom, WI-FI MREŽOM i televizorima sa velikim ekranom, odmah ćete se osećati prijatno. Soba za igre ima XBOX 360, TV sa velikim ekranom i vazdušni hokej, kao i udoban kamin. Ove godine tokom cijele godine nudi ventilatore klima-uređaja i plafonske ventilatore tokom leta, a zimi grejanje na gas. U blizini grada, restorani, vinarije, pivovare, destilerije i skijanje

Smještaj uz obalu sa saunom na jezeru Seneka FLX
Opustite se u Red Ouk Retreatu, privatnom smještaju uz obalu koji se nalazi u srcu vinske zemlje Finger Lejksa! Ovaj smještaj na jezeru Seneka ima prostranu terasu s veličanstvenim pogledom na jezero uz zalazak sunca, travnjak od 30 metara uz jezero s ognjištem i kajacima. Objekat se takođe može pohvaliti dvospratnom sezonskom kućicom na jezeru sa spavaćom sobom i prostorom za igru. Uživajte u više od 15 vinograda u krugu od 5 minuta vožnje, a državni park Vatkins Glen, trkačka staza „Glen” i Nacionalna šuma Finger Lejks udaljeni su samo 15 minuta.

Staze uz jezero ivinske staze: Little Blue Cottage FLX
Smješteni u srcu jezera Finger Lakes i vinske staze Seneca Lake, u ovoj novoobnovljenoj seoskoj kućici sa 3 spavaće sobe i 2 kupatila pronaći savršeni odmor uz jezero uz jezero. Uživajte u jutarnjoj kafi na privatnom doku s pogledom na jezero Seneka. Udobno se smestite pored logorske vatre i uživajte u zapanjujućem prikazu noćnog neba. Pokrenite kajake kako biste uživali u miru i spokoju vode jezera Seneka. Ova seoska kućica ima sve za porodicu ili grupu prijatelja da se opuste i podmlađuju. Nalazi se na samo nekoliko minuta od vinske staze!

The Lakeview Nook – Midcentury Modern Stay
Uživajte u ovoj modernoj gostinjskoj kući iz sredine prošlog vijeka na spektakularnom mjestu, s pogledom na jezero, vodopadom i šumom na jednom mjestu. Kuća je upravo u potpunosti renovirana. Ova kuća je udaljena samo 3 km od centra Itake i 5 kilometara od Univerziteta Kornel. Lokacija je super blizu svega što Itaka ima da ponudi - vodopadi Itaka, centar grada, restorani, pijaca, vinarije, sve u roku od nekoliko minuta vožnje od vašeg smještaja. Ova jedinica je u potpunosti privatna, bez zajedničkih prostorija/ulaza sa drugom jedinicom.

Kuća na plaži Azalea na jezeru Seneka
Uživajte u ovoj spektakularnoj kući na jezeru sa 4 spavaće sobe i 2 i po kupatila. Dodatni prostor za spavanje nalazi se u potkrovlju na spratu i na donjem nivou sa 2 kauča na svakom prostoru. Kauč u dnevnoj sobi je takođe kauč na razvlačenje. Luksuzna nadsvođena kuhinja, kamin, vešeraj...mnogo parkinga, pristaništa, kajaka i nove hidromasažne kade!. Uživaćete u omotanom natkrivenom trijemu koji gleda na jezero. Nalazi se na „zlatnoj obali”… istočnoj strani jezera Seneka… blizu mnogih vinarija, pivara i centra Ženeve

Predivan raj na vrhu brda sa vrhunskim pogledom i jezerom
Prelijepo parče prirode i jedinstvena seoska kuća na 30 hektara zemlje sa modernim sadržajima. Uživajte u pogledima na udaljena brda kroz ogromne prozore s pogledom na udaljena brda i jezerce za plivanje. To je utočište za svako godišnje doba, s prekrasnim jesenjim lišćem, pješačenjem, skijaškim trčanjem i bujnim i slikovitim proljećem i ljetom. Kuća ima okruglu kuhinju i spavaću sobu sa zasvođenom tavanicom. Uživajte u ogromnom pogledu na nebo, ognjištu pored jezera, zvuku žaba, meditirajte, opustite se ili… radite!

Lake House-Sunset Views-HOT TUB-Couples Retreat
Pobjegnite u privatno i skrovito utočište Sunset Sanctuary gdje možete da se opustite i uživate u veličanstvenom pogledu na jezero Kanandaigua tokom dana i zadivljujućim zalascima sunca sa terase u večernjim satima. Uživajte u sadržajima kao što su hidromasažna kada, filmski doživljaj, roštilj i ognjište. Udaljeni ste nekoliko minuta od svega što Kanandaigua nudi - od CMAC-a, Canandaigua Boatworks-a, Deep Run Beach-a i svih lokalnih restorana, prodavnica i degustacionih soba koje čine Finger Lakes tako legendarnim!

Brvnara pored potoka
Udobna brvnara na obalama potoka Kajuta, okružena prirodnim ljepotama. Nalazi se na našem voćnjaku i jabukovači od 75 hektara, a do Itake, Votkins Glena, vinarija Finger Lejks, državnih parkova i klisura ima samo nekoliko minuta vožnje. Priroda vas okružuje: voda koja teče, hor žaba koje žive na drveću, dabrovi koji plivaju, ćelavi orlovi koji love pastrmke. Uživajte u druženju i obrocima na terasi koja okružuje smještaj i gleda na vodu. Jednostavan pristup, osjećaj udaljenosti.*Toalet za kompostiranje*

Srce zemlje vina Fingerlakes
Naše posebno mjesto se nalazi na 5 mirnih hektara na veličanstvenom jezeru Seneka. Sa velikim verandom oko trijema, izgubićete se u ovom prelepom okruženju dok pijuckate čašu vina iz mnogih naših lokalnih vinarija. Iznutra je prva stvar koju ćete primijetiti je otvoreni tlocrt, granitne radne površine i zidni prozori sa pogledom koji se pruža dan (a). Ovaj objekat može da primi do 6 gostiju, ima 2 spavaće sobe na spratu i veliku dnevnu sobu koja može da bude treća.

Seoska kuća Vaneta Lejksajd
Na vodi sa puno prostora i svežeg vazduha ova nova i šarmantna koliba nalazi se u srcu Finger jezera na istočnoj strani jezera Vaneta. Idealno za 1 do 2 para, vikend odmor za djevojčice ili porodice do 4. Tu su 2 spavaće sobe, otvorena potpuno opremljena kuhinja, prostor za sedenje i kupatilo sa tuš kabinom. Večerajte i opustite se na previsoko natkrivenoj terasi s pogledom na jezero. Stepenice sa terase omogućavaju pristup privatnoj plaži sa 4 kajaka.

Brvnara Little Lakefront na jezeru Seneka
Dobro došli u našu s ljubavlju obnovljenu brvnaru uz jezero u srcu vinske regije Finger Lakes! Na nešto manje od 500 kvadratnih metara je savršene veličine za odmor udobnog para i idealno se nalazi pored najboljih vinarija, pivara i restorana u regionu. Uživajte u privatnom području uz jezero sa terasom, natkrivenim pristaništem i ognjištem sa više prostora za sjedenje kako biste uživali u savršenim zalascima sunca na jezeru Seneka.
Finger Lakes – popularni sadržaji u smještajima uz obalu
Stanovi uz obalu

Privatni smještaji uz jezero tokom cijele godine na vinskoj stazi Seneka

Smještaj uz jezero Kajuga

Relaxxxx, Just having a Lil Fun!

OBALA THING-LAKEVIEW/pristup potpuno novom stanu.

Sunčana seoska kuća iz sredine prošlog veka

DWTN Waterfront-Casino-Vineyards-New Design

Stan na nivou vrta na obali

Potkrovlje u potkrovlju Finger Lakes House
Kuće uz obalu

Zajedničke zabavne uspomene na Keuku

Koliba Bristol Creekside

Seoska kuća Karlin na jezeru Keuka

Najbolje utočište na vinskoj stazi jezera Keuka

Đakuzi + redak stan uz jezero | Pristanište i kajaci

Bijeg uz obalu u zemlji vina na jezeru Seneka

Mud Creek Lodge .1 mi to Bristol Mtn/Hot Tub/Creek

Život uz jezero Seneka | Pristanište, ognjište i sunčanje
Kondominijumi uz obalu

Prostran i spokojan s pogledom koji oduzima dah

Canandaigua Lake Front Condo, Beach, PickleBall

Privatni stan | Jezero CDGA | Sezonska hidromasažna kada/bazen

Amazing Canandaigua Lake Retreat! 4 kreveta/3 puna kupatila

Stan sa pogledom na jezero | Sezonska hidromasažna kada | Bazen | Restoran

NOVO: Lakeview Escape | Sezonska hidromasažna kada | Bazen

Jezero Kanandaigua, pristup plaži, pješačenje, kamin

Hotel Canandaigua Lakefront Condo – bazen/hidromasažna kada
Odredišta koja treba istražiti
- Njujork Smještaji za odmor
- Montreal Smještaji za odmor
- Filadelfija Smještaji za odmor
- Vašington Smještaji za odmor
- Pittsburgh Smještaji za odmor
- Cleveland Smještaji za odmor
- Niagara Falls Smještaji za odmor
- Džersi Siti Smještaji za odmor
- Mississauga Smještaji za odmor
- Newark Smještaji za odmor
- Baltimore Smještaji za odmor
- Mont-Tremblant Smještaji za odmor
- Kuće na jezeru Finger Lakes
- Smještaji s doručkom Finger Lakes
- Vile za iznajmljivanje Finger Lakes
- Smještaji u privatnim sobama s kupatilom Finger Lakes
- Planinske kuće Finger Lakes
- Smještaji prikladni za porodice Finger Lakes
- Smještaji s WC šoljom prilagođene visine Finger Lakes
- Bungalovi Finger Lakes
- Smještaji s hidromasažnom kadom Finger Lakes
- Kondominijumi Finger Lakes
- Smještaji u kampu Finger Lakes
- Butik hoteli Finger Lakes
- Smještaji u gostinjskim kućama Finger Lakes
- Stanovi Finger Lakes
- Hotelske sobe Finger Lakes
- Smještaji koji primaju kućne ljubimce Finger Lakes
- Smještaji na farmama Finger Lakes
- Smještaji s pristupom plaži Finger Lakes
- Smještaji u ambarima Finger Lakes
- Smještaji u kućama u nizu Finger Lakes
- Brvnare Finger Lakes
- Smještaji u potkrovljima Finger Lakes
- Smještaji u malim kućama Finger Lakes
- Smještaji s kajakom Finger Lakes
- Smještaji s pristupom jezeru Finger Lakes
- Smještaji za odmor Finger Lakes
- Smještaji s bazenom Finger Lakes
- Smještaji uz plažu Finger Lakes
- Seoske kuće Finger Lakes
- Smještaji u šatorima Finger Lakes
- Kuće Finger Lakes
- Pansioni sa doručkom Finger Lakes
- Smještaji sa saunom Finger Lakes
- Rekreacijska vozila Finger Lakes
- Smještaji uz obalu New York
- Smještaji uz obalu Sjedinjene Američke Države
- Cornell University
- Park Watkins Glen
- Grčki Peak Mountain Resort
- Syracuse University
- Finger Lakes
- Sajmište države New York
- Bristol Mountain
- Nacionalni muzej igre
- Fair Haven Beach State Park
- Državni park Taughannock Falls
- Sea Breeze Amusement Park
- Воткинс Глен Интернационал
- Chimney Bluffs State Park
- JMA Wireless Dome
- Državni park Keuka Lake
- Stony Brook State Park
- Keuka Spring Vineyards
- Državni park Robert H Treman
- Fox Run Vineyards
- Винарије и имања Три Братића
- Sveučilište Rochester
- Memorial Art Gallery
- Staza kanjona Cascadilla
- Destiny Usa
- Aktivnosti Finger Lakes
- Degustacije Finger Lakes
- Aktivnosti New York
- Znamenitosti New York
- Umjetničke radionice New York
- Kulinarstvo New York
- Boravak u prirodi New York
- Predstave New York
- Velnes New York
- Obilasci na temu kulture New York
- Galerije New York
- Arhitektura New York
- Kupovina i moda New York
- Gastro ture New York
- Treninzi New York
- Muzeji New York
- Divlje životinje New York
- Objedovanje New York
- Degustacije New York
- Letjenje New York
- Sportovi na vodi New York
- Aktivnosti Sjedinjene Američke Države
- Objedovanje Sjedinjene Američke Države
- Muzeji Sjedinjene Američke Države
- Kupovina i moda Sjedinjene Američke Države
- Obilasci na temu kulture Sjedinjene Američke Države
- Arhitektura Sjedinjene Američke Države
- Treninzi Sjedinjene Američke Države
- Umjetničke radionice Sjedinjene Američke Države
- Letjenje Sjedinjene Američke Države
- Velnes Sjedinjene Američke Države
- Gastro ture Sjedinjene Američke Države
- Divlje životinje Sjedinjene Američke Države
- Sportovi na vodi Sjedinjene Američke Države
- Znamenitosti Sjedinjene Američke Države
- Predstave Sjedinjene Američke Države
- Degustacije Sjedinjene Američke Države
- Galerije Sjedinjene Američke Države
- Kulinarstvo Sjedinjene Američke Države
- Ljepota Sjedinjene Američke Države
- Boravak u prirodi Sjedinjene Američke Države





