
Smještaji prikladni za kućne ljubimce koje nudi Puy-de-Dôme
Pronađite i rezervišite jedinstvene smještaje prikladne za kućne ljubimce na Airbnb-u
Puy-de-Dôme – najbolje ocijenjeni smještaji prikladni za kućne ljubimce
Gosti se slažu: Ovi smještaji prikladni za kućne ljubimce imaju visoke ocjene u pogledu lokacije, čistoće i drugih kriterijuma.

Šarmantni studio spa, kompletna kuhinja, klima-uređaj, ogroman krevet
Udoban privatni potkrovlje (2 prozora) u renoviranom nekadašnjem hotelu u srcu sela Rošfor Montanj koje se pretvara u pustinju, idealno za planinarenje, skijanje i upoznavanje regije Overnje, Sansi i planinskog lanca Pui. Hidromasažna kada, klima-uređaj, krevet 2x2 m, dušek EMMA na letvicama, opremljena kuhinja sa mašinom za pranje sudova, rernom, mikrotalasnom pećnicom, posuđem, fondu aparatom, aparatom za palačinke, rakletom, plinskim i indukcionim pločama za kuvanje, SMEG frižiderom, mašinom za pranje veša, mašinom za sušenje veša, LG TV-om od 55 inča, Dyson V12

Planinska kuća Saint-Nectaire Magnifique u centru Sansi
Prelijepa planinska kuća s pogledom na Sansi koji oduzima dah. Idealno smješten u Sen-Nektaru, u srcu masiva Sansi, sa vrlo velikim izborom ljetnjih i zimskih pješačkih staza i pristupom skijaškom odmaralištu Super-Bes i njegovim stazama za 20 minuta, kao i prvim stazama za skijaško trčanje udaljenim 10 minuta vožnje automobilom Njegova terasa okrenuta prema jugozapadu od 40 m² omogućiće vam da u potpunosti uživate u veličanstvenom pogledu u privilegovanom okruženju. ***Čišćenje i posteljina uključeni u cijenu***

Masiv planinske kuće Sancy - Auvergne
Zdravo Iznajmljujem svoju vikendicu od 75m² u planinama, u srcu vulkanskog parka Auvergne u masivu Sancy. Nalazi se u opštini Saint Victor La Riviere, između Besse en Chandesse i Murol. (Čambon jezero i zamak Murol 5min vožnje, skijalište Super-Bes 15min) Prodavnice i aktivnosti u blizini, Murol (4 km) , Besse En Chandesse (7 km). Idealno za istraživanje regiona i njegovih prelepih pejzaža. Brojne mogućnosti za planinarenje, peške ili biciklom iz planinske kuće.

Seoska kuća Kermilo,panorama vulkana Auvergne
Najviša kuća u Ussonu, jedno od najlepših sela u Francuskoj, 2 KS i dnevni boravak svaki sa pristupom spolja , 3 terase na 3 nivoa i 3 orijentacije(istok,jug i zapad,za zalazak sunca!), 2 od kojih sa 180° pogledom na Auvergne i njegove vulkane. Za veću nezavisnost, treća spavaća soba,sa kupatilom ,u susednoj maloj kući, nudi se za 60 EUR po noćenju,duže od 6 gostiju(maksimalni kapacitet glavne kuće) Osnovne prodavnice udaljene 5 km Alt 574m A 75 do 10 minuta

Dve stvari su mesec... druga je sunce
Dve stvari mesec...Seoska kuća „4 ušiju“ u podnožju Usson Puy de Dôme u Auvergneu, između Issoirea i Sauxillangesa, istorijskog i slikovitog sela. Izuzetan pogled na vulkane i planine Auvergne. Orijentacija od izlaska do zalaska sunca. Predivan dnevni boravak i dve spavaće sobe za 4 do 6 ljudi. Savremena atmosfera sa terasom i baštom (nije ograđeno). Šarm, sunce, udobnost. U srcu autentične zemlje sa raznovrsnim pejzažima za prelepa otkrića u perspektivi.....

MON BELLUS
My Bellus je apartman na spratu sa 4 zvezdice, idealan je za porodični boravak ili mini boravak za 1 do 4 osobe. Idealno se nalazi na dva minuta od bolnice La Chataigneraie 5 minuta Arteniuma 10 min. od centra grada Clermont-Ferrand 10 min. od kruga Charade 10 min. od Zénith d 'Auvergne i malo dalje: Vulcania, Puy-de-Dôme.. ... naći ćete prodavnice u neposrednoj blizini, kao što su: apoteka, pekara, frizerski salon, picerija, mesnica, štampa za duvan.

Le Domaine de Travers, jedinstveni sajt
Domaine de Travers vas dočekuje tokom cijele godine u porodičnom domu. Sve je osmišljeno da promoviše trenutak opuštanja i spokoja u privilegovanom prirodnom okruženju. Kuća je renovirana od strane arhitekte i deo je tela iz 19. veka koja je klasifikovana kao istorijski spomenik. Kuća je prošla i svijetla. Na jugu, terasa izlazi na šumoviti park. The Domaine is 30 minutes from Clermont-Ferrand and close to tourist sites: Chaîne des Puys, Vulcania, ski...

Kuća između jezera i planina.
Idealno smeštena u srcu vulkanskog parka Auvergne, naša kuća će vam omogućiti da uživate u aktivnostima na otvorenom u svim godišnjim dobima, a zatim da se odmorite u udobnoj kakaoi. Jezero Aydat i njegova vodena baza udaljeni su 750 m, a skijaške staze Super-Besse i Mont-Dore udaljene su oko trideset kilometara. Planinarske staze se nalaze u blizini. Grad Klermont-Ferrand nudi mnoge kulturne sadržaje: Zénith d 'Auvergne, bioskop multipleks, muzeje...

Neobično
Smještaj je u pećinskom stilu i nudi direktan pogled na jezerce objekta. Utočište mira, mir na selu bez ikakvog vidokruga u opremljenom smještaju sa svim udobnostima koje su vam potrebne za boravak. Svaka soba ima pogled na jezerce. Ako želite da napunite baterije, ovo je pravo mjesto za to! Nalazi se 5 minuta od rudnika St Eloy Les i Gorges de la Sioule. Ribolov je dozvoljen (oprema nije obezbijeđena), prema principu ribolova, nema ubijanja. Hvala.

Drvena planinska kuća u srcu vulkana Auvergne
Otkrijte Petit Chalet des Razes u srcu Auvergnea u Blot L 'Église. Ova drvena planinska kuća nudi autentičan seoski doživljaj za cijelu porodicu. Smješten u mirnom selu sa veličanstvenim pogledom na Puy de Dome i lanac Puys, strateški se nalazi 20 minuta od A71, A75, 30 minuta od Rioma, 45 minuta od Clermont Ferrand. Istražite dolinu Sioule planinarenjem ili biciklom i otkrijte ljepotu regiona, njegovih vodenih površina i skijališta u blizini.

Villa vue Lac Chambon, coeur Sancy
Šarmantna vila na jednom spratu od 70 m², okrenuta prema JEZERU ŠAMBON, na vodi, sa privatnim, ograđenim i šumovitim zemljištem površine 650 m² . Na prednjoj strani kuće, natkrivena terasa, velika popločana terasa sa pogledom na jezero i okolinu. Širok prozor za uživanje u sjajnom pogledu. Možete ga imati u potpunosti, sami ili u maloj grupi do 6 ljudi. Imate privilegovani pristup u srcu masiva Sansi, leto i zimi.

ML Street Clermont Fd Hyper Centre with Garage
Stan od 100 m², potpuno renoviran, u samom centru Klermon-Ferana, 5 minuta hoda od Place de Jaude, u mirnoj ulici. Smješten na 4. spratu sa liftom, stan okrenut prema istoku i zapadu omogućiće vam da uživate u terasi od 25 m², kao i u pogledu na katedralu. Parking je uključen u garaži. Provjerite dimenzije garaže u opisu. Centralna lokacija stana će vam omogućiti da lako posjetite naše područje.
Puy-de-Dôme – popularni sadržaji u smještajima prikladnim za kućne ljubimce
Kuće prikladne za kućne ljubimce

La Maison des Fontaines

Kuća na jezeru

Žanina koliba

New Gite Neuf Parc Naturel

Kuća sa baštom i garažom

GITE4*U SRCU L'AUVERGNE SA BALNEOM I SAUNOM

Potpuno tiha kuća ~ šporet na drva ~Wi-Fi ~ garaža

Mala kuća na selu
Smještaji prikladni za kućne ljubimce sa bazenom

Ljubavno gnijezdo u Auvergneu s bazenom i saunom

Kuća u srcu Auvergnea.

Velika 1 spavaća soba - nevjerovatan pogled na bazen dvorište

Jedinstveni smještaj u kući templara, u Auvergneu

baštenski studio

Stan u prebivalištu sa bazenom.

Stan za dve osobe - sa bazenom

Veliki nezavisni studio bašta osiguran parking
Privatni smještaji prikladni za kućne ljubimce

Les Crins d 'Ange

Novo i svetlo|Centar grada|Dvostruka garaža

Prelijepa Laugy seoska kuća u planinama Amberta

La Coccinelle otvara svoja krila u srce vulkana.

Le Pré des Cimes | Kuća sa karakterom | Pogled na Sansi

La Grange des Puys

podesiva pečurka

Stari mlin na selu
Odredišta koja treba istražiti
- Smještaji na farmama Puy-de-Dôme
- Kuće Puy-de-Dôme
- Smještaji u kućama u nizu Puy-de-Dôme
- Kondominijumi Puy-de-Dôme
- Smještaji u šatorima Puy-de-Dôme
- Smještaji u potkrovljima Puy-de-Dôme
- Stanovi Puy-de-Dôme
- Smještaji uz obalu Puy-de-Dôme
- Seoske kuće Puy-de-Dôme
- Pansioni sa doručkom Puy-de-Dôme
- Smještaji sa saunom Puy-de-Dôme
- Smještaji u gostinjskim kućama Puy-de-Dôme
- Smještaji prikladni za porodice Puy-de-Dôme
- Smještaji u ambarima Puy-de-Dôme
- Planinske kuće Puy-de-Dôme
- Hotelske sobe Puy-de-Dôme
- Brvnare Puy-de-Dôme
- Smještaji u kućama na drvetu Puy-de-Dôme
- Smještaji za odmor Puy-de-Dôme
- Smještaji s pristupom plaži Puy-de-Dôme
- Smještaji u kupolastim kućama Puy-de-Dôme
- Smještaji u malim kućama Puy-de-Dôme
- Smještaji uz skijašku stazu Puy-de-Dôme
- Apartmani s dodatnim uslugama Puy-de-Dôme
- Smještaji s kajakom Puy-de-Dôme
- Smještaji s pristupom jezeru Puy-de-Dôme
- Smještaji u dvorcima Puy-de-Dôme
- Smještaji u kampu Puy-de-Dôme
- Smještaji u ekološkim kolibama u prirodi Puy-de-Dôme
- Smještaji s doručkom Puy-de-Dôme
- Smještaji s bazenom Puy-de-Dôme
- Rekreacijska vozila Puy-de-Dôme
- Vile za iznajmljivanje Puy-de-Dôme
- Smještaji u jurtama Puy-de-Dôme
- Smještaji u privatnim sobama s kupatilom Puy-de-Dôme
- Smještaji s hidromasažnom kadom Puy-de-Dôme
- Smještaji koji primaju kućne ljubimce Auvergne-Rhône-Alpes
- Smještaji koji primaju kućne ljubimce Francuska
- Vulcania
- Super Besse
- Nacionalni park Volcans D'auvergne
- Regionalni prirodni park Livradois-Forez
- Mont-Dore Station
- Vulkanski park Lemptegy
- Puy Pariou
- Zénith d'Auvergne
- Auvergne životinjski park
- Lac Des Hermines
- L'Aventure Michelin
- Puy-de-Dôme
- Réserve naturelle nationale de Chastreix-Sancy
- Nacionalni prirodni rezervat doline Chaudefour
- Centre Jaude
- Parc des Sports Marcel Michelin
- Château de Murol
- Royatonic
- Panoramique des Dômes
- Katedrala Notre-Dame-de-l'Assomption
- Muzej departmana tapiserije
- Jardin Lecoq
- Bazilika Notre-Dame-du-Port
- Paleopolis
- Aktivnosti Puy-de-Dôme
- Aktivnosti Auvergne-Rhône-Alpes
- Znamenitosti Auvergne-Rhône-Alpes
- Boravak u prirodi Auvergne-Rhône-Alpes
- Degustacije Auvergne-Rhône-Alpes
- Gastro ture Auvergne-Rhône-Alpes
- Divlje životinje Auvergne-Rhône-Alpes
- Letjenje Auvergne-Rhône-Alpes
- Kulinarstvo Auvergne-Rhône-Alpes
- Obilasci na temu kulture Auvergne-Rhône-Alpes
- Umjetničke radionice Auvergne-Rhône-Alpes
- Aktivnosti Francuska
- Boravak u prirodi Francuska
- Kupovina i moda Francuska
- Objedovanje Francuska
- Sportovi na vodi Francuska
- Znamenitosti Francuska
- Arhitektura Francuska
- Kulinarstvo Francuska
- Muzeji Francuska
- Treninzi Francuska
- Galerije Francuska
- Umjetničke radionice Francuska
- Ljepota Francuska
- Gastro ture Francuska
- Divlje životinje Francuska
- Predstave Francuska
- Velnes Francuska
- Letjenje Francuska
- Degustacije Francuska
- Obilasci na temu kulture Francuska





